Мульти-спліт системи

LG Artcool Gallery MA09AH1.NF1R0

20 880 грн.

Кондиціонер з інверторним компресором та функціями розумної діагностики, самоочищення та дизайном "картина", для площі до 25м²

  • - Унікальний корпус внутрішнього блоку відрізняє його від будь-яких аналогів
  • - Можливість зміни зображень у Gallery
  • - Повітророзподіл 3D
  • - Продуктивність від 2,6 до 3,5 кВт
  • - Вбудований електростатичний фільтр Plasma
Тип:Внутренний блок 
Серiя:Artcool Gallery
Для площі:20 м.кв. - 25 м.кв.

Код: #2051

Інверторний кондиціонер LG Artcool Gallery MA09AH1.NF1R0 застосовується для швидкого охолодження або обігріву приміщення і створення максимального комфорту. Використовується в приміщеннях з площею - до 25 м². Принцип роботи інверторного кондиціонера полягає в тому, що змінний струм перетворюється в постійний, а потім знову в змінний, необхідної частоти. Це дозволить управляти швидкістю обертання двигуна компресора в широких межах, і тим самим дає більш точне і гнучке налаштування температури, роблячи кондиціонер більш економічним в плані енергоспоживання. Має унікальний, відмінний від інших кондиціонерів, вишуканий вигляд, який впишеться в будь-який інтер'єр, завдяки передній панелі, з можливістю вставити будь-яке зображення або фотографію. Для більш комфортного використання, кондиціонер має пульт дистанційного керування.

Кондиціонер LG Artcool Gallery MA09AH1.NF1R0 дає можливість дуже точно управляти режимами роботи кондиціонера і в 2 рази швидше виходити на задану температуру (у порівнянні з звичайними кондиціонерами), а також значно знизити споживання електрики і зменшити знос деталей кондиціонера. Функція Jet Cool забезпечить швидке охолодження за 5 хвилин.

Повітря від кондиціонера рівномірно розподіляється по всій кімнаті, завдяки повітряним потокам, спрямованим за принципом 3D, не залишає "мертвих зон". Освіжається вбудованим іонізатором, а також, за допомогою плазмового фільтра, очищається від пилу, бактерій, вірусів, алергенів і мікроскопічних забруднень.

Перевагами кондиціонера LG Artcool Gallery MA09AH1.NF1R0 є практично безшумна робота, на мінімальній потужності, рівень шуму становить 27 дБ - це шум який практично не чути людським вухом. А також високий рівень екологічності, холодоагент фреон R410, який застосовується в ньому, відповідає всім європейським нормам, не має шкідливих викидів для озонового шару і при цьому має високий охолоджувальним ефектом.

 

Вишуканий дизайн

Вишуканий та естетичний дизайн кондиціонерів LG ARTCOOL Gallery відрізняє їх від усіх інших. Створюйте свій простір змінивши зображення на передній панелі

Швидке охолодження

В новому ARTCOOL Gallery використовується технологія Jet Cool, яка забезпечує швидке охолодження протягом 5 хвилин, а оптимізований повітряний потік зменшує кількість "мертвих зон" в приміщенні.

Розумна діагностика

Розумна діагностика дозволяє користувачеві перевірити налаштування кондиціонера, а також опис вашої проблеми через смартфон.

Розміри

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Потужність (охолодження), кВт60
Потужність (обігрів), кВт90
Споживана потужність (охолодження), кВт0.830
Споживана потужність (обігрів), кВт0,96
Максимальний повітрообмін. куб.м/год.--
Рівень шуму внутрішнього блоку, дБ(А)27
Клас сезонної енергоефективності SEER (охолодження)A
Клас сезонної енергоефективності SCOP (Обігрів)A
Клас енергоефективності EER (охолодження)-
Клас енергоефективності COP (Обігрів)-
Електроживлення220 В
ХолодоагентR 410 A
Діаметр рідинної лінії - дюйм (мм)1/4 (6,35)
Діаметр газової лінії - дюйм (мм)3/8 (9,52)
Макс. довжина комунікацій, м15
Максимальний перепад висот, м7
Габарити внутрішнього блоку (ШхВхГ), мм600х600х145
Вага внутрішнього блоку, кг15
Діапазон зовнішніх температур (охолодження)°С-5°С до +4
Діапазон зовнішніх температур (Обігрів)°С-10°С до
СверхтихийТак
Дизайнерські моделіТак
ІнверторТак
Країна виробникКорея

Інші товари з категорії Мульти-спліт системи

кондиціонери, очищувачi повiтря , LG, купити, Київ