Про компанію LG

LG Electronics Inc. - південнокорейська компанія, один з найбільших світових виробників споживчої електроніки та побутової техніки. Входить до складу конгломерату LG Group. Головний офіс компанії LG Electronics знаходиться в Сеулі, Республіка Корея, 120 представництв компанії відкриті в 95 країнах світу.

Одним з напрямків діяльності компанії є випуск різних систем кондиціонування.

LG Air Conditioners and Energy Solutions – системи кондиціонування та енергозберігаючих технологій - один з підрозділів компанії LG Electronics, що спеціалізується на виробництві і продажу систем кондиціонування, і очищення повітря як для приватного, так і для промислового застосування. Підрозділ також займається виробництвом енергозберігаючих продуктів: сонячні батареї і системи освітлення, а також система "Розумний будинок".

Виробництво перших кондиціонерів LG було відкрито в 1968 році, коли компанія ще носила ім'я Gold Star. Надалі деякі продукти розвивалися за підтримки фахівців корпорації General Electric. У 1968 році LG, першою серед корейських компаній, випустила побутовий кондиціонер і з тих пір залишається серед лідерів світового кліматичного ринку.

До початку 21-го століття LG Electronics перетворилася на одного з найбільших світових виробників систем кондиціонування і в 2008 році стала першою компанією, що переступила 100-мільйонну позначку продажів побутових кондиціонерів.

Спочатку підрозділ з виробництва кондиціонерів входив до складу LG Digital Appliance. У 2009 році його було виділено в самостійну одиницю LG AE Company. У компанії були призначені шість регіональних керівників для Європи, країн СНД, Близького Сходу, Азії, Центральної та Південної Америки та Китаю. На сьогоднішній день виробництво налагоджено в КНР, Південній Кореї, Туреччині, Таїланді, Індії, Саудівській Аравії, Бразилії та В'єтнамі.

Володіючи великим досвідом і розробками в сфері побутового кондиціонування, компанія LG продовжила свою технологічну експансію в бік промислових і напівпромислових систем.

1968 рік - випущений перший Кондиціонер GoldStar віконного типу. Компанія LG - хто виробляє кондиціонери LG.
1985 рік - анонсована перша в Південній Кореї інверторна спліт-система GoldStar.
2001 рік - випущений перший в світі дизайнерський Кондиціонер ARTCOOL.
2004 рік - компанія першою в світі переходить межу в 10 000 000 випущених кондиціонерів.
2008 рік - компанія першою в світі є абсолютним лідером з продажу побутових спліт-систем.

На сьогоднішній день LG Electronics пропонує широкий спектр високотехнологічних систем кондиціонування для різних типів будівель.

Техніка LG Electronics – це широкий діапазон функцій, зручне керування та енергозберігаючі технології. Продукція LG допоможе вам досягнути поставлених цілей, отримати більше задоволення від роботи та відпочинку, і при цьому, зекономити кошти на електроенергії. Фірма LG пропонує продукти, які чудово гармоніюють із сучасним життям і збагачують його новітніми технічними досягненнями. Познайомтеся з останніми інноваціями, втіленими у побутовій техніці LG Electronics і відкрийте нові можливості сучасних технологій.

кондиціонери, очищувачi повiтря , LG, купити, Київ