Кондиціонери ARTCOOL

Кондиціонери ARTCOOL ⇒ Підібрати і купити свій кондиціонер LG ARTCOOL в Києві www.lg-artcool.com.ua

Кондиціонер необхідна річ в умовах помірного клімату, яка дозволить комфортно почувати себе в приміщенні у будь-яку пору року. Тому дуже важливо з увагою поставитися до вибору цього приладу. Одним з кращих на українському ринку є кондиціонер LG Арт Кул, який поєднує в собі потужність, легкість у використанні, а також виключно низьку ціну.

Унікальне очищення повітря

Виробник LG давно зарекомендував себе як надійний і перевірений постачальник побутової техніки. Система очищення повітря вражає своєю досконалістю завдяки потужному інверторному компресору вона очищає приміщення від мікробів на 99% всього за одну годину.

Ретельно продуманий механізм поєднується з лаконічним, елегантним дизайном. Він підійде для будь-якої кімнати, оформленої як в сучасному, так і в класичному стилі. Можливо зробити вибір з кількох варіантів з різним забарвленням. Ціна приладу досить низька, тому його може дозволити собі кожен мешканець нашої країни. Характеристики цієї серії дозволяють повністю очищати і охолоджувати повітря приміщення площею до 35 квадратних метрів. Керувати кондиціонером можливо як за допомогою пульта, так і через мобільний додаток смартфона.

Нічний режим тиші

Багато людей вагаються, чи купувати LG Artcool кондиціонер, бо бояться, що не зможуть спати вночі через постійний шум. На щастя, розробники оснастили цей прилад унікальним обладнанням, яке дозволить знизити рівень шуму до 15 Дб.

Відгуки покупців про нову настінну модель виключно позитивні. До покупки додається детальна інструкція, яка вирішить всі питання користувача.

Виробник офіційно присутній на ринку України, тому купити кондиціонер LG Арт Кул можна досить легко. Просто зробить онлайн замовлення у нашому магазинi, що співпрацює з брендом Ел Джі.

кондиціонери, очищувачi повiтря , LG, купити, Київ