Мульти-спліт системи

LG CT24.NP2R0

23 010 грн.

Касетний 4-поточний кондиціонер для площі до 65 м²

  • - Індивідуальне управління кожною стулкою жалюзі
  • - Розмір кожної стулки жалюзі 80 мм, що забезпечує рівномірний розподіл повітря
  • - Максимальна висота монтажу - 4,2 м
  • - Спрощений монтаж за рахунок використання знімних кутових панелей
  • - ІЧ-приймач на корпусі внутрішнього блоку
  • - Вбудований дренажний насос 700 мм
  • - Зроблено в Південній Кореї
Тип:Внутренний блок 
Для площі:50 м.кв. - 70 м.кв.

Код: #2069

Касетний 4-поточний кондиціонер LG CT24.NP2R0

Касетний чотирьохпоточний побутовий кондиціонер LG CT24.NP2R0 застосовується для швидкого охолодження або обігріву приміщення і створення максимального комфорту, ідеально підходить для приміщень з підвісною або фальш стелею. Використовується в кімнатах площею - до 65 м². Робота інверторного кондиціонера полягає в тому, що змінний струм перетворюється в постійний, а потім знову в змінний, потрібної частоти. Це дозволить плавно керувати швидкістю обертів двигуна компресора в широких межах, і тим самим дає більш точне і гнучке налаштування температури, роблячи кондиціонер на 35% економніший, в плані енергоспоживання.

Кондиціонер зроблений з якісних матеріалів. Має сучасний вигляд і компактні розміри, що робить його ідеальним варіантом для установки в обмеженому просторі під підвісною стелею, а знімні кутові панелі роблять монтаж ще простіше. Залишається видно тільки декоративні панель з направляючими жалюзі, яка легко знімається для обслуговування приладу. Кондиціонер встановлюється в приміщеннях з висотою стелі - менше ніж 4,2 м. Кондиціонер має вбудований дренажний насос, що піднімає воду, яка утворюється в ньому при роботі. Для більш комфортного використання, він має провідний пульт управління з інформаційним дисплеєм (безпровідний пульт - опція).

Кондиціонер LG CT24.NP2R0 дає можливість дуже точно управляти режимами роботи кондиціонера і в два рази швидше виходити на необхідну температуру (в порівнянні з простими кондиціонерами), а також значно знизити споживання електрики і зменшити знос деталей кондиціонера. Може працювати в складі з іншими кондиціонерами мульти спліт системи.

Завдяки новій, сучасній конструкції жалюзі зі збільшеною шириною - 80 мм, повітря від кондиціонера рівномірно розподіляється по всій кімнаті. Кут відкриття всіх чотирьох жалюзі регулюється, а також кожна стулка має свій привід, це дозволить гнучко управляти потоком повітря і уникнути протягів. Повітря освіжається, а також, за допомогою фільтра, очищається від пилу, бактерій, вірусів, алергенів і мікроскопічних забруднень.

Перевагами кондиціонера LG CT24.NP2R0 є практично безшумна робота, на мінімальній потужності, рівень шуму становить 34 дБ - це шум який практично не чути людським вухом. А також високий рівень екологічності, холодоагент фреон R410, який застосовується в ньому, відповідає всім європейським нормам, не має шкідливих викидів для озонового шару і при цьому має високий охолоджувальним ефектом.

Характеристики

Країна виробникПівденна Корея
Живлення220 ~ 240 В / 50 Гц
Тип кондиціонеракасетна 4-поточна спліт-система
Режими роботиОхолодження/Нагрів/Осушення/Вентиляція
Тип системиінверторна
Холодопродуктивність (мін./ном./макс.)6,7 кВт
Теплопродуктивність (мін./ном./макс.)7,5 кВт
Рекомендована площадо 65 м²
Споживання електроенергіїмін.: 20 Вт; ном.: 50 Вт; макс.: 60 Вт
Робочий струм0,6 А
Рівень шумумін. 34 / макс. 38 дБ
Клас енергоефективностіА
Габарити, довжина840 мм
Габарити, висота204 мм
Габарити, ширина840 мм
Вага20.5 кг
Додатково

дегідрація: 2.4 л/г

Інші товари з категорії Мульти-спліт системи

кондиціонери, очищувачi повiтря , LG, купити, Київ