Мульти-спліт системи

LG MT09AH.NU1R0

18 120 грн.

Касетний 1-поточний кондиціонер для площі до 25 м²

  • - Індивідуальне управління кожною стулкою жалюзі
  • - Розмір кожної стулки жалюзі 80 мм, що забезпечує рівномірний розподіл повітря
  • - Максимальна висота монтажу - 4,2 м
  • - Спрощений монтаж за рахунок використання знімних кутових панелей
  • - ІЧ-приймач на корпусі внутрішнього блоку
  • - Вбудований дренажний насос 700мм
  • - Зроблено в Південній Кореї
Тип:Внутренний блок 
Для площі:20 м.кв. - 25 м.кв.

Код: #2062

Касетний 1-поточний кондиціонер LG MT09AH.NU1R0

Касетний однопотоковий побутовий кондиціонер LG MT09AH.NU1R0 застосовується для швидкого охолодження або обігріву приміщення і створення максимального комфорту, ідеально підходить для приміщень з підвісною або фальш стелею. Використовується в кімнатах площею - до 25 м². Робота інверторного кондиціонера полягає в тому, що змінний струм перетворюється в постійний, а потім знову в змінний, потрібної частоти. Це дозволить плавно керувати швидкістю обертів двигуна компресора в широких межах, і тим самим дає більш точне і гнучке налаштування температури, роблячи кондиціонер на 35% економніший, в плані енергоспоживання. Зроблений з якісних матеріалів. Має сучасний вигляд, товщина блоку складає всього 132 мм, що робить його ідеальним варіантом для установки в обмеженому просторі під підвісною стелею. Залишається видно тільки декоративні панель з направляючими жалюзі. Декоративна панель купується окремо. Кондиціонер встановлюється в приміщеннях з висотою стелі - менше ніж 4,2 м. Для більш комфортного використання, він має провідний пульт управління з інформаційним дисплеєм (безпровідний пульт - опція).

Кондиціонер LG MT09AH.NU1R0 дає можливість дуже точно управляти режимами роботи кондиціонера і в два рази швидше виходити на необхідну температуру (в порівнянні з простими кондиціонерами), а також значно знизити споживання електрики і зменшити знос деталей кондиціонера. Може працювати в складі з іншими кондиціонерами мульти спліт системи.

Завдяки новій, сучасній конструкції жалюзі зі збільшеною шириною, повітря від кондиціонера рівномірно розподіляється по всій кімнаті. Кут відкриття жалюзі регулюється, а також кожна стулка має свій привід, це дозволить гнучко управляти потоком повітря і уникнути протягів. Повітря освіжається, а також, за допомогою фільтра, очищається від пилу, бактерій, вірусів, алергенів і мікроскопічних забруднень.

Перевагами кондиціонера LG MT09AH.NU1R0 є практично безшумна робота, на мінімальній потужності, рівень шуму становить 32 дБ - це шум який практично не чути людським вухом. А також високий рівень екологічності, холодоагент фреон R410A, який застосовується в ньому, відповідає всім європейським нормам, не має шкідливих викидів для озонового шару і при цьому має високий охолоджувальним ефектом.

Характеристики

Країна виробникПівденна Корея
Живлення220 ~ 240 В / 50 Гц
Тип кондиціонеракасетна однопоточна спліт-система
Режими роботиОхолодження/Нагрів/Осушення/Вентиляція
Тип системиінверторна
Холодопродуктивність (мін./ном./макс.)2,6 кВт
Теплопродуктивність (мін./ном./макс.)2,9 кВт
Рекомендована площадо 25 м²
Споживання електроенергії20 Вт
Робочий струм0,2 А
Рівень шумумін. 32 / макс. 36 дБ
Клас енергоефективностіА
Габарити, довжина450 мм
Габарити, висота132 мм
Габарити, ширина860 мм
Вага13,5 кг
Додатководегідрація: 1,1 л/г

Інші товари з категорії Мульти-спліт системи

кондиціонери, очищувачi повiтря , LG, купити, Київ